O nas

Kancelaria  –  Mroczek & Partnerzy  powstała  z  połączenia  indywidualnych kancelarii   radców prawnych. Połączenie nastąpiło  w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony Klientów instytucjonalnych na korzystanie z usług firm prawniczych przygotowanych pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym do świadczenia usług prawnych zgodnie z przyjętymi na świecie standardami.

Nasze dotychczasowe doświadczenie jako radców prawnych, legislatorów oraz doświadczenie naszych pracowników oparte na pracy w takich instytucjach jak np. Ministerstwo Skarbu Państwa, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,Centrum Projektów Europejskich oraz szeregu warszawskich kancelarii, pozwoliło stworzyć w prowadzonej kancelarii prawnej system bezpieczeństwa podejmowanych działań związanych z obsługą prawną przedsiębiorców.

Zapewniamy konsultacje i pomoc prawną w prowadzeniu spraw zarówno przed sądami, jak i organami administracji samorządowej oraz rządowej. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego oraz windykacji należności na rzecz różnych podmiotów gospodarczych. Kancelaria świadczy usługi dla firm zajmujących czołowe pozycje w rankingach polskich przedsiębiorstw a także podmiotów gospodarczych stawiających na tej drodze pierwsze kroki.