Radca Prawny Warszawa

Radca Prawny Krystian Mroczek specjalizuje się w sprawach rozwodowych, i wszelkich sprawach cywilnych. Reprezentuje tak osoby fizyczne jak i przedsiębiorców. Ważną częścią działalności kancelarii jest także windykacji należności, reprezentowaniu klientów przed sądami innym organami. Posiada olbrzymie doświadczenie w stawaniu przed sądami wszystkich instancji . Wspiera on także klientów w inny dziedzinach prawa.

Na co zwrócić uwagę, gdy podpisujemy umowę, jak ustanowić rozdzielność majątkową czy też przejść przez postępowanie rozwodowe? W życiu codziennym co rusz mamy kontakt z prawem, ponadto dynamiczne i konkurencyjne otoczenie gospodarcze wymusza na nas stałe podnoszenie świadomości prawnej.

W tych i szeregu innych dziedzinach życia borykamy się każdego dnia z licznymi problemami natury prawnej, usługi świadczone przez Mec. Krystiana Mroczka pozwolą uniknąć negatywnych konsekwencji związanych ze stosowaniem prawa.

Zdobyte doświadczenie wyniesione z innych firm, kancelarii prawnych czy przedsiębiorstw oraz znajomość branży, potrzeby odbiorców oraz budowana przez lata strategia usługi, stanowią argumenty, które pozwolą stwierdzić , iż jest on profesjonalistą w tym co robi.

Dzięki wykorzystaniu dostępnych procedur prawnych, współpracy wykwalifikowanego zespołu oraz wypracowaniu poprzez zdobyte doświadczenie schematów postępowania, można polecić usługi kancelarii.

 Najnowsze publikacje w dziale Radca Prawny Warszawa

 

Tagi: Radca prawny, Radca prawny Warszawa